در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

پیام رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس
«قدس ، خرمشهر دیگر می شود»

«قدس ، خرمشهر دیگر می شود»

دکتر سید یوسف هاشمی جیردهی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران در آستانه روز جهانی قدس با صدور پیامی از خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

 به گزارش روابط عمومی، متن پیام دکتر هاشمی به این شرح است.

 بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

پیش از چهارده است که به پیشنهاد امام خمینی(قدس ره) آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس نامگذاری شده و به نمادی از برائت آزادگان جهان از زورگویی دژخیمان صهیونستی تبدیل گشته است. پیش از 7 دهه از اشغال فلسطین می گذرد و به فرمایش مقام معظم رهبری، خسارت بزرگی را به جهان اسلام تحمیل کرده و زخم مهلکی را بر پیکر مسلمانان وارد آورده است و ما برای درمان آن تلاش می کنیم.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، نماد اتحاد مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، بار دیگر وظیفه و مسئولیت پشتیبانی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین را به مسلمانان جهان یادآوری می‌کند روز جهانی قدس، این تدبیر هوشمندانه و یادگار جاویدان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)،روز رسوایی صهیونیست ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است تا حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین ومخالفت خود را بااشغالگری،تجاوز و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

 روز قدس نمادی برای تمرکز بر موضوع کلید حق و عدالت است. و در این روز ندای عدالت بر آستانه هستی برقرار می شود دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران همچون همیشه همگام با ملت همواره در صحنه ایران اسلامی، در این روز بزرگ، به صفوف به هم پیوسته مسلمانان می پیوندند و در راهپیمایی عظیم روز جهانی قدس، دوشا دوش ملت ایران با پیروی از منویات راهبردی امام خامنه ای(مدظله العالی) و زیر پرچم مکتب شهید سردار سلیمانی و یکایک شهدای والامقامی که از هستی خود برای بودن ما گذشتند با بصیرت، ضمن حفظ و به خاطر سپردن خاطره آرمان فلسطین مشارکت پرشور، آگاهانه و مسئولانه خواهند داشت.

نظرات کاربران