در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

پیام تبریک سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران به مناسبت عید سعید فطر

«اللّٰهُمَّ أَهْلَ الْکِبْرِیاءِ وَالْعَظَمَةِ، وَأَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ، وَ أَهْلَ الْعَفْوِ وَ الرَّحْمَةِ» سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران فرا رسیدن عید سعید فطر را به کلیه هموطنان روزه دار و به ویژه اساتید، همکاران و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی، دکتر سیدیوسف هاشمی جیردهی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران در ماه صیام، در خصوص عید سعید فطر بیان داشت:

عید سعید فطر، پاداش خداوند متعال به مؤمنان، روزه داران و شب زنده دارانی است که توفیق عبادت و بندگی در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در کارنامه اعمالشان به ثبت رسانده اند و به تهذیب و تزکیه نفس خود پرداختند.

بنا بر فرمایش حضرت امام محمد باقر(ع)، چون روز اول شوال فرا می رسد، منادی ندا می دهد: ای مؤمنان، در این صبحگاه بشتابید برای جوایزتان.

عید سعید فطر یکی از بزرگترین اعیاد مسلمین جهان می باشد و از آن به عید اولیای الهی یاد می کنند و این عید از آن کسانی است که در طول یک ماه بر اثر طاعت و بندگی خدا به فرح و شادمانی و حالتی روحانی دسترسی پیدا کرده اند.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و استجابت دعاها، فرا رسیدن عید سعید فطر را به کلیه هموطنان عزیز به ویژه جامعه دانشگاهی، اساتید معزز، کارکنان شریف و دانشجویان ارجمند دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند قادر متعال رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.

نظرات کاربران