در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران : نتیجه زحمات اساتید و معلمان، پیشرفت جامعه است.

پیام تبریک سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران به مناسبت روز معلم و استاد

« من علمنی حرفا، فقد صیرنی عبدا» مولای متقیان، حضرت علی(ع)

 

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید یوسف هاشمی جیردهی سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران فرا رسیدن روز معلم و استاد را به همه ی اساتید پرتلاش دانشگاه فنی و حرفه ای و نیز معلمان گرانقدر آموزش و پرورش تبریک گفت. در پیام ایشان آمده است:

هفته بزرگداشت مقام معلم و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی معلم شهید مرتضی مطهری، فرصتی مغتنم است تا مراتب سپاس خود را تقدیم اساتید و معلمانی نمایم که کاروان زندگی بشر، در مسیر حرکت خود هرگز از قافله‌ سالاری و طلایه داری ایشان بی نیاز نبوده است. تقدیر از جایگاه استاد و معلم، تقدیر از تلاش و ایثار مردان و زنانی است که همچون شمع می سوزند تا چراغ علم و دانایی در جامعه همواره روشن و تابان باقی مانده و از فروغ آن مسیر رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی روشن و نمایان بماند. براستی معلمی شغل انبیاست و در راستای دانش و آگاهی و فرهنگ، انسان را به خوبی پرورش می دهد و کرامتی بس بزرگ به مقام بشریت می بخشد. نتیجه زحمات اساتید و معلمان پیشرفت جامعه است و به همین خاطر هیچ‌ مقامی بالاتر از مقام معلم نیست.

در این برهه از زمان که ویروس کرونا کانون های گرم دانشگاهی و کلاس های پر شور مدارس را به تعطیلی موقتی کشانده، شاهد زحمات اساتید فرهیخته دانشگاه فنی و حرفه ای و معلمان در برگزاری کلاس های مجازی و آنلاین بوده ایم و این تلاش ستودنی و قابل تقدیر، ریشه در نهاد پاک و بی آلایش این بزرگواران و حفظ سنگر آموزش و توسعه همه جانبه ایران اسلامی دارد و از درگاه اولین معلم تمنا دارم همراه با عطر دل انگیز اردیبهشت، شاهد سلامتی ملت ایران با از بین رفتن این بیماری و حضور اساتید و دانشجویان در محیط های دانشگاهی باشیم.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مقام والا و شامخ استاد شهید مرتضی مطهری، فرا رسیدن هفته معلم و استاد را حضور همه استادان فرهیخته دانشگاه فنی و حرفه ای و معلمان فرهنگ آفرین تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون این عزیزان را از خداوند متعال خواستارم.

سید یوسف هاشمی جیردهی

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران

نظرات کاربران