در حال بارگذاری ...
جمعه 6 خرداد 1401

برگزاری یادواره شهدای خان طومان در دانشگاه فنی و حرفه ای واحد استان مازندران

یادواره شهدای مدافعین حرم خان طومان در دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران

یادواره شهدای مدافعین حرم خان طومان با حضورمعاونین، مسئولین، اساتید و دانشجویان با سخنرانی حجت اسلام رمضانی و سردارمدافع حرم آقای برادران در روز یکشنبه 18اردیبهشت 1401 در نماز خانه دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری بر گزار شد.

به گزارش روابط عمومی، مراسم با چند آیه از کلام ا.. مجید توسط آقای رشید زاده تلاوت شد، و در ادامه مراسم حجت اسلام رمضانی و رزمنده و سردار دلیرمدافع حرم حاج حسین برادران از رشادت ها، اخلاق حسنه، معنویت و ولایت مداری رزمندگان و مدافعین حرم بیان کرده بود و هر یک از شهدای مدافع حرم خط شکن و خط نگهدار 25 کربلا در حماسه خان طومان، چون دیگر شهدای مدافع حرم، استوانه های مستحکم سرافرازی و سربلندی کشور هستند.

سردار برادران در ادامه سخنانش یکایک شهدای خان طومان را با صفات نیک برشمرد و افزود: شهید محمد بلباسی از قائم‌شهر، شهید علی جمشیدی از نور، شهیدرضا حاجی‌زاده از آمل، شهید حسن رجایی‌فر از بابل، شهید سید رضا طاهراز بابل، شهید سیدجواد اسدی از ساری، شهید سعید کمالی از میاندرود، شهید محمود رادمهر از ساری، شهید علیرضا بریری از بابلسر، شهید علی عابدینی از فریدونکنار، شهید حسین مشتاقی از نکا، شهید رحیم کابلی از بهشهر و شهید یدالله قنبری از بهشهر، ۱۳ شهید مدافعین حرم هستند که اواسط اردیبهشت سال ۹۵ در منطقه خان طومان سوریه به دست تکفیری ها به شهادت رسیدند. شهدایی که همه چیز را در خدا دیدند و بار دیگر برگ زرین ایمان، استقامت و ولایت مداری را در تقویم تاریخ مقاومت ایران اسلامی رقم زدند.

 در پایان مراسم دکتر حسینی معاون دانشجویی و فرهنگی با گرامیداشت شهدای خان طومان بیان داشت: همه شهیدان عزت و پیام شریعت اسلام و قرآن هستند ما باید یاد و خاطره شهداء را عزیز و گرامی بداریم و عزیز داشتن شهداء موجب عزت ما می شود.

 

نظرات کاربران